
Koopman heeft een aantal nieuwe MAN trucks bij Wierda aangeschaft. Begin december werden er twee autotransporters afgeleverd. Koopman:
“We zijn blij dat we ons wagenpark weer verder hebben kunnen vergroten. De keuze voor MAN is bewust gemaakt vanwege de veiligheid en het comfort voor onze chauffeurs. Hier hebben we de afgelopen periode vanuit de MAN organisatie, Estepe en Kässbohrer veel tijd aan besteed, zodat het voertuig aan al onze eisen ten aanzien van comfort en veiligheid voldoet.”

Een dikke week later was het dan de beurt aan de eerste eTGS in het wagenpark. Nadat Koopman Cargo de eerste twee eTGX’en een aantal maanden in gebruik heeft genomen, is nu Koopman Transmission aan zet. Deze eTGS is voorzien van de nieuwe Koopman huisstijl en opvallende “100% Elektrisch” sideskirts. Met dank aan Wierda voor de eTGS foto’s!



