
Aangezien er veel mensen regelmatig reageren is dit de ex P.B. Kok is het antwoord hier op ja. Na het ongeluk heeft Anton deze auto gekocht en vorig jaar weer op de weg gezet.

Zelf heb ik hem in 3 uitvoeringen die van Truckcenter Noordwijkerhout en in de P.B Kok en Timmerman uitvoering. Deze auto is zijn leven Begonnen bij Cees Janssen hoor ik van Jeffrey en Niels via de mediakanalen. Deze auto is als nieuw want in zijn witte periode is alles vernieuwd en gereviseerd. Daarom gaan we deze mooie 143M500 regelmatig op de Nederlandse wegen zien.


Tekst en foto’s Erwin Visser.

Update 24 februari 2026:
John van Boxtel stuurde twee foto’s in de Avotrans kleuren: “Ik heb ook nog met de BB-BS-71 gereden in deze kleuren. Ik heb hem ook ooit nog in het zilvergrijs gezien. Toen ging ie naar een handelaar in Zeeland.”

Liefhebber van de ‘levens van’-blogs? Dit is deel 542 in de reeks. Alle vorige en volgende blogs uit deze categorie vind je hier.

is ook nog van E.J Trans Roelofarendsveen & Keereweer internationaal Numansdorp geweest was hij beide in de rode kleur
William hamstra klopt hij is ook van mij geweest E-J trans is m’n bedrijfsnaam
Ik heb er ook mee gereden toen wss ie wit met rood wit blauwe striping.
Bedrijf was avotrans uit Oosterhout.
Was een beest van een auto.