De Scania 143 met kenteken BT-FP-84 is op 27 december 1991 gebouwd en op 15 augustus 2007 naar Nederland gekomen. Wat er in die buitenlandse jaren allemaal mee is gebeurd en van wie hij was? Geen idee! Vul me gerust aan dus. Wat ik wel weet is dat KTF er vanaf 2007 een aantal jaren veel plezier van heeft gehad.
Volgende eigenaar was Vorgers berging. Alle foto’s in deze uitvoering komen van de facebookpagina van dat bedrijf.
Begin 2020 kwam een uitvoerige restauratie gereed, hij is nu nog steeds lekker aan het werk voor Weever. Destijds had ik daar al een artikel over, maar ik heb hem na de tijd ook nog als compleet span op de foto gekregen.
Liefhebber van de ‘levens van’-blogs? Dit is deel 590 in de reeks. Alle vorige en volgende blogs uit deze categorie vind je hier.
Hoi Alex
Is van havator geweest in Finland
Eerst als 250 ton zwaar transport en toen als kraan trekker
Leuk, dank je!