VSW Expeditie start niet door na faillisement

Foto Maarten van der Struik


Als een ondernemer failliet gaat, is die meestal vooral heel erg stil. “Niet bereikbaar voor commentaar” horen we dan vaak. Of de doorstart wordt al voorbereid terwijl alles nog koek en ei lijkt, en er wordt een marionet naar voren geschoven als nieuwe directeur. We hebben het allemaal al tientallen keren gezien. Hoe verfrissend is dan onderstaand bericht, wat Maarten van der Struik van VSW Expeditie uit Enschede op LinkedIn plaatste! (Onderstaande foto’s zijn ter illustratie uit mijn eigen archief en elf jaar oud, dus niet representatief voor het wagenpark op het moment van het faillissement)
MAN TGX 1st gen
Faillissement VSW Expeditie
Helaas delen wij mee dat VSW Expeditie niet in staat is gebleken om een doorstart te maken.
Hoewel wij een uitdagende periode zijn ingegaan en deze nog niet voorbij is, willen wij deze gelegenheid aangrijpen om onze waardering te uiten aan allen die ons gedurende deze reis hebben gesteund.
DAF XF105
Opdrachtgevers
In de eerste plaats aan onze gewaardeerde opdrachtgevers: uw vertrouwen en samenwerking waren van groot belang voor ons. Dankzij uw ondersteuning hebben wij samen vele waardevolle projecten gerealiseerd. We zijn blij te horen dat de meeste van u inmiddels een alternatieve vervoerder hebben gevonden. Dit brengt ons geruststelling, en wij zijn dankbaar voor uw betrokkenheid, die ons heeft geholpen om de uitdagingen het hoofd te bieden.
Volvo FH12 2nd gen
Leveranciers
Aan onze leveranciers: u heeft een essentiële rol gespeeld in ons succes. De kwaliteit en toewijding die u ons heeft geboden, hebben ons in staat gesteld om onze activiteiten te ontplooien. Wij willen u bedanken voor het constructieve partnerschap dat wij met u hebben mogen ervaren.
MAN TGX 2nd gen
Personeel
Aan ons personeel: jullie inzet en professionaliteit waren van cruciaal belang voor de prestaties van VSW Expeditie. Wij waarderen de samenwerking en de waardevolle bijdragen die ieder van u heeft geleverd. Het is met enige spijt dat deze reis nu eindigt, maar de ervaringen en lessen nemen wij mee naar de toekomst.
DAF XF95
Wij wensen iedereen het beste in hun verdere ondernemingen en hopen dat onze paden in de toekomst weer zullen kruisen.
Maarten en Willem van der Struik”

MAN TGX 1st gen

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *